T.C. Sağlık Bakanlığı
İstanbul Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi

Ziyaretçi Politikası


-Ziyaret saatlerimiz her gün 13.00-14.00 ve 19.00-20.00 saatleri arasındadır. Lütfen 12 yaşın altındaki çocukları ziyaretçi olarak getirmeyiniz, kabul etmeyiniz. Sağlığınız için aynı anda iki kişiden fazla ziyaretçi kabul etmemenizi ve ziyaret süresini 10 dakika ile sınırlandırmanızı öneriyoruz.-Hastanemize evcil hayvanlar kabul edilmemektedir.

-4207 sayılı kanun gereği hastane içi sigara içilmesi kesinlikle yasaktır.


-Sadece özel odada bir televizyon bulunmaktadır. Televizyonlarımız uzaktan kumandalıdır. Diğer hastaların rahatsız olmamaları için televizyonunuzun sesine özen göstermenizi rica ediyoruz


-Kahvaltı ve yemek servislerimiz yemek servisi görevlileri tarafından yapılmaktadır.

Hastanemize dışarıdan yiyecek getirilmemesini rica ediyoruz. Lütfen sağlığınızı korumak için dışarıdan yiyecek ve içecek kabul etmeyin.

-Hastalarımızın ve hastanemizin güvenliği kameralar ve güvenlik personeli tarafından sağlanmaktadır.Acil bir durumda telefonla dahili 195’i arayabilirsiniz. Kıymetli eşyalarınızı açıkta bırakmayınız ve koruyunuz.Kaybolan eşyalardan hastanemiz sorumlu değildir.


-Canlı çiçeklerin gerek enfeksiyon taşıma riski gerekse odalarının oksijen seviyelerini düşürdüğünden dolayı mümkün olduğunca tercih etmeyiniz.